ABC podłóg

Podłogi drewniane nadają wnętrzom przytulnego charakteru i naturalności . Poszczególne odmiany drewna różnią się nie tylko wyglądem ale i właściwościami fizycznymi. Nasze podłogi wykonujemy z deski trójwarstwowej bądź litej. Możemy je ułożyć tradycyjnie, bądź w jodełkę. Wybierać możemy spośród ponad 150 wzorów od klasycznych w kolorze naturalnym, przez bejcowane, postarzane i przypalane.

Podłoga ta nie wymaga żadnej impregnacji przed sezonem letnim jak i zimowym.

W warunkach intensywnej eksploatacji podłogi, możliwe jest nałożenie dodatkowej warstwy olejowosku w trakcie użytkowania. Deska trójwarstwowa poddana procesowi szczotkowania i nałożeniu olejowosku jest jeszcze bardziej wytrzymała od deski nieszczotkowanej, ponieważ podczas szczotkowania usunięte zostają wszystkie miękkie elementy wierzchniej warstwy drewna, dzięki czemu wzmacniamy jego odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, przy okazji tworząc niepowtarzalną i naturalną strukturę podłogi.

Deski trójwarstwowe charakteryzują się dużą wytrzymałością.


Zaleta deski trójwarstwowej 

Możliwość użycia na ogrzewaniu podłogowym co w połączeniu z naszymi olejowowskami, które stosujemy na wierzchniej warstwie deski pozwala na wieloletni komfort w użytkowaniu takiej podłogi.